Hakkımızda

Sitemiz Kaç Yılında Kuruldu?

İlk piyasaya giriş tarihimiz 2011 yılı olarak bilinmektedir fakat BTK tarafından engellenen alan adlarımız sebebiyle sürekli olarak domain değişimlerinde bulunmaktayız.

Misyon ve Vizyonumuz Nedir

Ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmeyi kendine görev edinmiştir. Müşteri memnuniyetini daima ortalama standartları üzerinde tutmaya çalışırız. Bundan ötürü görüşleriniz ve önerileriniz, ekibimiz için çok önemlidir.

Yaş Ortalaması ve Hijyen Konusundaki Soru İşaretleriniz

Ekibimizdeki çalışanların yaş ortalaması yaklaşık 20 ile 30 arası değişmektedir. Hijyen, temizlik konusunda titiz ve çalışanlarımızın bakımlı olmasına dikkat ediyoruz. Bu konuda kafanızda soru işareti kalmamasını temenni ederiz.

Kullanıcılarımızın Verilerinin Gizliliği

Ekibimizden hizmet aldığınızda hiçbir şahsi bilginiz veya iletişim bilgileriniz sistemimizde kayıtlı kalmayacaktır. Gizliliğe ve anonimliğe oldukça önem verdiğimizin altını çizeriz. Bu konuda kafanıza soru işaretleri varsa lütfen bizlerle iletişime geçin ve detaylı bilgi alın.

Sitenize İlan Verdirmek İstiyorum

Eğer sitemizde ilan yayınlatmak istiyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçerek sizle bağlantı kurabileceğimiz bir adres bırakınız.